Sıkça Sorulan Sorular

Google Harita SEO işlemlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Hemen Ara
Dijital Ajans - Web Tasarım & Mobil Uygulama
Dijital Ajans

Google Haritacı, işletmelerin Google Haritalar’da yer almasını sağlayan ve harita optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunan bir firmadır. Amacımız, işletmenizin görünürlüğünü artırmak ve yerel aramalarda öne çıkmanıza yardımcı olmaktır.

Google Harita kaydı, işletmenizin adını, adresini, telefon numarasını, web sitesini ve diğer önemli bilgilerini Google Haritalar’a eklemek anlamına gelir. Bu, müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını ve işletmeniz hakkında bilgi edinmesini sağlar.

Google Haritalar SEO, işletmenizin yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarını ifade eder. Bu, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.

Çalıştığımız yüzlerce işletme arasında henüz yaptığımız işlemlerden fayda görmeyen bir işletme olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. SEO işlemlerinin faydası sektörünüzdeki rekabet oranına göre değişmekte olup, harita seo paketlerimizi seçerken sektörünüzdeki rekabete göre size öneri sunarız.

Aksine her işletme için faydalı bir çalışma modeli geliştirdiğimiz için SEO işlemlerinden işletmenizin zarar görmesi mümkün değildir.

Google Haritalar SEO çalışmalarımız en erken birkaç gün içerisinde, en geç 2-3 ay içerisinde olumlu sonuçlar vermektedir.

Google Haritalar SEO, işlemleri için sizden özel bilgiler talep etmeyiz. Sadece firmanız ile alakalı bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Bu bilgiler:
  • İşletme Adı
  • İşletme Adresi
  • İşletme Telefonu
  • İşletme Harita Linki
  • Hedeflediğiniz Anahtar Kelimeler
  • İnternet Sitenizin Linki

Google Harita SEO işlemlerine başlamadan önce size özel olarak hazırladığımız panel linkini size iletiyoruz ve tüm işlemleri şeffaf bir biçimde görmenizi sağlıyoruz.
Dijital Ajans Whatsapp İletişim